Зворотний бік свята: ДТП, переохолодження, опіки та падіння з висоти у Краматорському районі

У Новорічну добу на лінію вийшли 137 бригад вдень та 136 бригад екстреної медичної допомоги вночі. За робочу зміну 31 грудня – 1 січня бригади обслужили 870 викликів – повідомляють Новини Краматорська

Бригадами Центру здійснено 3 виїзди на дорожньо-транспортні пригоди та надано допомогу 3 потерпілим без летальних випадків. Надано допомогу 5 хворим на гострий коронарний синдром. Було констатовано чотири випадки смерті, що настали з різних причин до прибуття бригади. Медпрацівники надали допомогу двом постраждалим від переохолодження. Виконано 28 виїздів до хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19, госпіталізовано 19 осіб. З них 1 дитина та 1 вагітна.

Не обійшлося без випадків необережного поводження з опалювальними побутовими приладами, внаслідок чого постраждали 10 людей, 5 із них – діти (отруєння побутовим газом). Загалом було надано допомогу 16 травмованим, у тому числі 7 дітям.

Так, 31.12.2021 року дитина 9 місяців отримала термічний опік після того, як перекинув гарячий чайник на себе.

А в перший день Нового року 19-річний хлопець у Слов’янську та 21-річний хлопець у Торецьку отримали тяжкі травми внаслідок падіння з 5 поверху. Усі постраждалі отримали своєчасно необхідну медичну допомогу та були госпіталізовані.

Також перший день 2022 року став днем ​​народження дівчинки у місті Мирноград, яка народилася вдома до прибуття бригади ЕМД. Мати та новонароджена була доставлена ​​до перинатального центру Покровська.

Отже, напруженість роботи у Новорічні свята, емоційне та фізичне навантаження, яке зазнавали співробітники Центру, не завадили виконанню професійних обов’язків на високому рівні. Кожен, хто цього потребував, отримав своєчасно якісну екстрену медичну допомогу.