Житель Краматорська: у наших дітей немає можливості їздити на Льодову арену і гуртки

Житель Дмитрівки, активіст Андрій Мерзляков написав петицію з проханням забезпечити селище громадським транспортом.

Селище Дмитрівка, який відносно недавно став частиною Краматорська, довгий час жив з рядом проблем, які тепер треба буде розв’язати міській владі. Одна з них – громадський транспорт, який дозволив би жителям селища зручно добиратися до міста.

В кінці січня продовжити маршрут №3 до Дмитрівки, на прохання міської влади, погодився приватний перевізник «ЮМВОСА». Автобус в тестовому режимі курсував до центру Дмитрівки 5 раз в день. Однак, у зв’язку з низькою популярністю маршруту, кількість рейсів, які заїжджають в Дмитрівку скоротилося до двох.

Житель Дмитрівки, активіст Андрій Мерзляков написав петицію з проханням забезпечити селище громадським транспортом:

«Дмитрівка – це передмістя Краматорська і, для того, щоб жителі Дмитрівки відчули себе повноцінними і повноправними членами Краматорської громади, ми просимо забезпечити нас громадським комунальним транспортом з маршрутом слідування Дмитрівка (ост. Октябрь) – Краматорськ (Соц. Місто), так як тут ЗОВСІМ відсутня регулярне транспортне сполучення з містом.

До 2020 року до складу Краматорської громади входило 14 населених пунктів. Це село Семенівка, селище Комишуваха, Василівська Пустош і інші. Всього – 1 місто, 9 смт, 2 села і 2 селища. Всі вони пов’язані між собою життєво важливою артерією – громадським транспортом. Такі перевезення забезпечує або комерційний перевізник, або комунальний, який належить Краматорської ОТГ.

Абсолютно будь-який житель може за 7 грн переміщатися в межах нашої громади. Але, з 2020 року, до Краматорську приєдналося ще одне село – Дмитрівка. Воно знаходиться за Шабельківці (на Краматорському море). І тут немає міського маршруту. Більшість жителів Дмитрівки вчиться і працює в Краматорську і добирається до міста і назад пішки або на попутках.

Ми просимо розробити і запустити комунальний, соціальний маршрут Дмитрівка (ост. Октябрь) – Краматорськ (Соц. Місто). Почати обговорення на профільних комісіях, комітетах, на засіданні виконкому і на сесії Краматорської міської ради. Чому соціальний? Тому, що цей маршрут буде обслуговувати комунальне підприємство “КТТУ” і міська влада може вирішити це питання без залучення комерційних структур.

У наших дітей немає можливості їздити в місто на льодову арену, на гуртки, на курси. Молодь теж замкнута в селі. Дорослі не можуть знайти собі нормальну роботу в місті, а якщо знайшли, то змушені кожен день думати, як дістатися? Я прошу всіх відгукнутися на наше прохання і підписати петицію ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *