Забезпечення безпеки під час новорічних свят у Краматорську

Протягом усіх новорічних свят, у період з 31 грудня по 3 січня, поліція Краматорська забезпечувала безпеку краматорців та гостей міста. Про це повідомляє сайт Краматорського районного управління поліції.

У Краматорській оперативній зоні до несення служби було залучено понад 200 поліцейських та військовослужбовців Національної гвардії України.

Протягом двох днів, з 1 по 2 січня, до поліції надійшло понад 660 заяв та повідомлень від мешканців Краматорського району. Серед загальної кількості дзвінків, 284 – від краматорчан, 206 – від жителів Слов’янська.

Основна кількість викликів – це повідомлення про сімейні сварки, бійки. Найчастіше події розвивалися однаково – громадяни вживали алкоголь і може сп’яніння з-поміж них виникали конфлікти.

Неодноразово громадяни під дією алкогольних напоїв відволікали поліцейських на фейкові злочини – крадіжки, пограбування, завдання тілесних ушкоджень. І під час перевірки виявлялося, що жодних правопорушень адміністративного та кримінального характеру щодо них не було.

Правоохоронці нагадують, що неправдивий виклик поліції підпадає під дію статті 183 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Автошляхи патрулювалися працівниками ГРПП. За вихідні дні не допущено жодної ДТП із постраждалими. Виявлено 20 порушень правил дорожнього руху, 4 з них – за керування транспортним засобом у стані сп’яніння.

У Краматорському районі відбулося 10 масових заходів, серед яких – піша хода у Слов’янську, присвячена дню народження С. Бандери.

Посилений варіант несення служби продовжується.