Від COVID-19 в Краматорську вакцинували 5% жителів

Понад вісім тисяч чоловік частково або повністю вакцинували проти коронавирусной інфекції в Краматорську. Про це в ході апаратної наради 13 липня повідомив начальник міськздороввідділу Андрій Петриченко, – передає кореспондент «Острова».

«Число вакцинованих з початку прищеплювальної кампанії – 8 248, що становить 5,3% від загальної кількості дорослого населення. З них 1 269 лікарів і середнього медперсоналу, 227 працівників соцсфери, 740 працівників освіти, 1860 співробітників поліції і військовослужбовців », – сказав Андрій Петриченко.

За його словами, для ін’єкцій найбільше використовували вакцину AstraZeneca-SKBio – вкололи 2964 доз, препарат Comirnaty від компаній Pfizer / BioNTech – 1753.

Зараз в Краматорську працюють п’ять мобільних бригад по імунізації, які обслуговують підприємства міста. Вони виїжджають в організації і компанії, щоб зробити щеплення співробітникам прямо на робочому місці.

Крім того, продовжує роботу пункт масової вакцинації на базі льодової арени «Kovzanka». За три тижні щеплення в ньому отримали 404 людини, з них 73 – за минулі вихідні.

З початку пандемії в Краматорську виявили 13 578 випадків Коронавірусние захворювання, подолали вірус 13 254 людини, летальних випадків – 305. Зараз в міських лікарнях з пневмонією перебувають 34 людини, з них підтверджений COVID-19 мають 18, інші чекають результатів аналізу. У кисневої підтримки потребують 14 пацієнтів, один хворий поміщений на апарат штучної вентиляції легенів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *