В одному з гіпермаркетів Краматорська відкрився другий центр COVID-вакцинації

У Краматорську Донецької області відкрився другий Центр масової вакцинації проти COVID-19 в одному з гіпермаркетів. Про це повідомили в Краматорській міській раді

“6 вересня в приміщенні” Епіцентру “по вул. М. Примаченко, 14 почав роботу Центр масової вакцинації. Працювати він буде щодня з 09:00 до 14.30. Вакцинація проводиться вакциною CoronaVac”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що в цьому Центрі кожен бажаючий має можливість зробити щеплення від коронавирусной інфекції. Для отримання щеплення необхідно мати при собі документ, що засвідчує особу (паспорт), і реєстраційний номер облікової картки платника податків ІПН (або документ, що його замінює).

У міськраді нагадали, що в Донецькій області є подібний Центр масової вакцинації, який працює з 7 серпня на центральному автовокзалі Краматорська.

Як повідомлялося, Центри вакцинації в Донецькій області працюють в Маріуполі, Покровське, Волновасі, Слов’янську і в Краматорську. Всього в області працюють 195 бригад, які проводять щеплення.

З початку вакцинального кампанії в Донецькій області від коронавируса щеплено 208 778 осіб, з них 156 252 особи – отримали вже другу дозу вакцини.

За оперативними даними, на сьогодні в Донецькій області підтверджено 94 272 випадки інфікування коронавірусів, з яких одужали 90 139 осіб, 2 487 – померли.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *