У Краматорську замахнулися на будівництво медичного містечка

Медустанова може стати одним з п’яти проектів будівництва сучасних медичних містечок по всій країні

У Донецькій області підписали договір на будівництво обласної багатопрофільної лікарні в Краматорську. Про це на брифінгу в Краматорську 3 березня повідомив голова Донецької обласної державної адміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації (ОВГА) Павло Кириленко.

“Договір підписаний на будівництво лікарні третього рівня. В обласному бюджеті ми заклали на старт цієї програми кошти. Профільний департамент готує заявку з держбюджету перший транш на фінансування цього проекту”, – сказав керівник області.

За словами Кириленка, в регіоні функціонує ще паралельна програма з розвитку медицини, яка розрахована на три роки.

“Це відновлення, реконструкція, термомодернізація обласних лікарень. Взято з кожної області дві лікарні – обласна лікарня доросла і дитяча. Ми надали дитячу в Слов’янську і дорослу в Маріуполі. Там деякі проекти в стадії розробки, тому що кожна лікарня вміщує 4 – 5 проектів” , – повідомив глава ОВГА.

600 відвідувань в зміну, і 19-ти унікальних високоспеціалізованих відділень хірургічного та терапевтичного профілів.

Радіус охоплення лікарнею буде складатися з північних і центральних районів Донецької області, а також наближених районів Луганської та Харківської областей.

Створення в Краматорську лікарні, в якій можна отримати всі види медичної допомоги, отримало підтримку президента України. Передбачається, що цей заклад може стати одним з п’яти проектів будівництва сучасних медичних містечок по всій країні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *