У Краматорську закупили нову спецтехніку для комунальних підприємств

Ще вчора міський голова Краматорська повідомляв про те, що місто закупило нові пасажирські автобуси. А сьогодні стало відомо, що окрім громадського транспорту у місті оновили спецтехніку для комунальних підприємств.

Повідомляється, що нову техніку для краматорських комунальних підприємств «ДРУАС» та «Краматорський водоканал» закуплено за кошти міського бюджету.

КП «ДРУАС» тепер має п’ять нових тракторів «Бєларус-320.4» та причепи для них. Вони обладнані щітками та гідроповоротним відвалом для снігу. Причепи використовуватимуться для перевезення листя, трави, гілок, деревини та іншого. Також придбано чотири розкидачі дорожніх сумішей РДС-3.

До кінця листопада доставлять ще три види техніки: дорожні комбіновані машини двох видів з піскорозкидальним, поливомийним обладнанням та снігоочисним відвалом та самоскид зі снігоочисним відвалом.

Загалом місто закупило 20 одиниць техніки, вже отримано 14, ще шість прибудуть протягом десяти днів.

Нові машини будуть використовуватися для збирання снігу, посипання доріг під час ожеледиці та вивезення листя.

Для КПП «Краматорський водоканал» придбано МАЗ 5340С2, кран-маніпулятор, гусеничний міні-екскаватор та причіп для перевезення спецтехніки, які будуть застосовуватись для ремонту водопровідних мереж.
Також повідомлялося, що до міськлікарні Краматорська завезли нове обладнання вартістю понад 40 млн.