У Краматорську за конкурсом вибрали керівників ЦПМСП №1 і Стоматполіклініки №2

У Краматорську проходять конкурси на посади керівників міських медустанов. Раніше були сформовані конкурсні комісії з дотриманням всіх законодавчих вимог.

10 серпня відбулися засідання конкурсних комісій, під головуванням заступника міського голови Краматорська Олени Катальникова, в ході яких були розглянуті документи претендентів на посади і ухвалені рішення про допуск до участі в конкурсі.

Пізніше на засіданнях конкурсних комісій було заслухано конкурсні пропозиції претендентів.

Першим своє бачення розвитку медустанови представив претендент на посаду гендиректора ЦПМСП№1, головний лікар медзакладу Олександр Власенко. Він розповів про роботу Центру, про його становлення, розвиток і перспективи.

У ЦПМСП №1 працюють 54 лікаря первинної ланки. На кожного лікаря припадає майже +1796 пацієнтів,
т. е. все лікарі мають практично 100% -ю навантаження в плані підписання декларацій.

За час роботи центру були зроблені ремонти в амбулаторіях, проводиться термомодернізація будівель, відкритий кол-центр, придбано нове обладнання за кошти держбюджету, обласного бюджету, місцевого бюджету, а також спонсорів.

Головний принцип роботи центру – надання якісної, безпечної і доступної медичної допомоги.

Особливу увагу Олександр Власенко приділив розвитку центру після злиття з Центром первинної медико-санітарної допомоги №2. Так, планується, що в об’єднаному центрі буде працювати 12 амбулаторій, відділ надання вторинної медичної допомоги, пацієнтів обслуговуватиме кол-центр, єдина лабораторія з 12 пунктами забору матеріалів, фізіотерапевтична служба, тренінговий центр та ін.

За словами Олександра Власенко, зміни в роботі після об’єднання для співробітників ЦПМСП №2 будуть: «Перш за все нужно Прийняти правила роботи нашого медзакладу. Ми повінні буті однією командою, яка працює на благо мешканців міста. І головне – наші лікарі ма ють буті небайдужих до пацієнтів, поважаті їх та своих колег ».

У перспективі планують розвивати систему оцінювання якості обслуговування, розвиток мережі амбулаторій та приведення у відповідність технічного стану вже існуючих амбулаторій та прилеглих територій, розвиток клієнтського сервісу та комунікацій з пацієнтами, розвиток системи фінансової стабільності центру, розвиток рівня і обсягів послуг. І будівництво нових амбулаторій в Соцгороде, які допоможуть наблизити медпослуги до пацієнтів.

Претендентові було поставлено ряд запитань. Після чого члени комісії визнали переможцем конкурсу Олександра Власенко (проголосували). І вирішили рекомендувати міському голові підписати контракт з переможцем конкурсу на посаду генерального директора ЦПМСП №1.

Пізніше в цей же день відбулося засідання конкурсної комісії, на якому були заслухані пропозиції претендента на посаду керівника стоматологічної поліклініки №2, і. о. директора медзакладу Валерії Русаненко.

Лікарка розповіла про роботу медзакладу, про залучення нових молодих кадрів, про досягнення та проблеми, з якими стикаються в роботі медики: «Ми пройшли Реформування, ми Працюємо в Нових условиях, робимо все можливе для Надання якісної допомоги краматорчани. Так буде и надалі. Будемо працювати, покращуваті рівень Надання медичних послуг ».

Валерію Русаненко визнали переможцем конкурсу і будуть рекомендувати меру підписати з нею контракт.

Нагадаємо, всього було оголошено конкурси на посади керівників Центру первинної медико-санітарної допомоги №1, Дитячого територіального медичного об’єднання, стоматологічних поліклінік №1 і №2, міськлікарні №3.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *