У Краматорську за 2,3 мільйона відремонтують передвиборний подарунок НКМЗ

КП УРСАС шукає підрядника для поточного ремонту спортивного комплексу в сквері Машинобудівників, який НКМЗ подарував місту під час чергової передвиборної компанії.

Відповідно до тендерної документації, планується відремонтувати роллердром, футбольну, баскетбольну і волейбольні майданчики, розташовані у дворі будинків по вулиці Ярослава Мудрого. Попередня вартість цих робіт становить 2,3 мільйона гривень. За умовами тендеру, завершитися роботи повинні до 25 грудня 2021 року.

Нагадаємо, що ці спортивні споруди були побудовані за рахунок НКМЗ в рамках створення Скверу Машинобудівників, який був урочисто відкритий в 2018 році в рамках святкування 150-річчя Краматорська. Фактично, це святкування було використано заводом як старт виборчої компанії для тодішнього секретаря міської ради Дениса Ошурко, якого завод висував на виборах до Верховної Ради в 2019 році. Стати народним депутатом у Дениса Вікторовича не вийшло – він з розгромним результатом програв чинному депутату Максиму Єфімова. Крім того, відносини між заводом і тодішнім мером Андрієм Панковим остаточно розладналися і завод не став ні передавати споруди на баланс міста, ні обслуговувати їх самостійно. Більш того, перед місцевими виборами 2020 року частка Скверу була демонтована – заводчани прибрали альтанки, галасливі посиденьки в яких заважали місцевим жителям. А спортивні майданчики за цей час неабияк потріпався від активного використання і нападів вандалів.