У КРАМАТОРСЬКУ З 13 ТРАВНЯ ШКОЛЯРІ ПОВЕРТАЮТЬСЯ ЗА ПАРТИ

У школах Краматорська з 13 травня поновлюється звичайний режим навчання. Таке рішення прийнято міською комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і штабом з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Краматорську, повідомляє прес-служба міськради.

За шкільні парти учні повернуться 13 травня, також відновлять роботу позашкільні заклади освіти.

«Керівникам навчальних закладів вищої та професійно-технічної освіти рекомендується прийняття рішення про відмову від дистанційної або змішаної форми навчання здійснювати з урахуванням поточної епідеміологічної ситуації в місті та рівня захворюваності серед студентів та викладацького складу», – наголошується в рішенні.

Крім того, з 13 травня відновлюють свою роботу в звичайному режимі установи культури, за умови дотримання встановлених карантинних обмежень і виконання протиепідемічних заходів.

Що стосується громадського транспорту, з огляду на поліпшення епідемічної ситуації, перевезення пасажирів пільгових категорій, в тому числі літніх людей, з 12 по 19 травня будуть здійснюватися з 08:00 до 16:00 і після 18:00 у робочі дні (це на дві години на день більше, ніж було встановлено раніше). У вихідні дні графік перевезення пільгових категорій населення залишається незмінним.

«При цьому діти у віці до 18 років пільгових категорій можуть користуватися громадським транспортом без обмежень у часі», – йдеться в документі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *