У Краматорську вибрали «Містера і Міс медичний працівник 2021»

Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 підвів підсумки онлайн-конкурсу глядацьких симпатій серед своїх співробітників. За звання кращих боролися 9 дівчат і 5 чоловіків.

Протягом тижня на сторінці Центру в Фейсбуці публікувалися фото і уявлення кожного учасника конкурсу. Пацієнти ставили лайки, відзначали своїх улюблених фахівців і висловлювали слова подяки. Кращого «Містера» і «Міс» визначали за результатами анкетного голосування. За весь час участь в голосуванні взяли понад 1,5 тисячі осіб. За кандидатів-чоловіків свої голоси віддали 822 людини, за дівчат – 1151.

«Містером» і Міс медичний працівник 2021 »стали:

У категорії чоловіків – Євген Яцура, лікар загальної практики-сімейний лікар амбулаторії №3 (415 голосів).

mediki konkurs1
  • У категорії дівчат – Вікторія Руновська, медсестра загальної практики-сімейної медицини, уповноважена з інфекційного контролю Центру сімейної медицини №1 (398 голосів).
mediki konkurs2

«Приз глядацьких симпатій» завоювали 2 кандидата, які отримали найбільшу кількість коментарів і відгуків в Фейсбуці і в анкеті для голосування – Анна Ольховська (лікар-педіатр амбулаторії №5) і Хамід Алі Хуссейн (лікар загальної практики-сімейний лікар амбулаторії №2).

mediki konkurs
mediki konkurs3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *