У Краматорську всі перевізники повинні встановити валідатори в громадському транспорті до кінця року

У КП «КТТУ» валідатори встановлять в автобусах і тролейбусах до 1 листопада.

На апаратній нараді міськради 5 жовтня обговорювалося питання безготівкового проїзду в громадському транспорті міста. Валідатори планують встановити на 19 автобусів марки «ISUZU» і 30 тролейбусів.

«Установку валідаторів в 50 транспортних одиницях КП« КТТУ »пропоную здійснити до 1 листопада», – розпорядився міський голова Краматорська Олександр Гончаренко.

Як повідомив начальник управління житлово-комунального господарства Андрій Литвиненко, не всі міські перевізники домовилися на даний момент з постачальниками.

«Зараз АТП 11410» та «Юмвоса» ведуть переговори з постачальником », – повідомив Андрій Литвиненко.

У КП «КТТУ» відзначають, що на ринку існує певний дефіцит валідаторів.

Олександр Гончаренко наголосив, що до кінця року всі перевізники повинні встановити в транспорті валідатори, щоб з 2022 року в Краматорську була можливість здійснювати безготівкову оплату проїзду.

«Потрібно, щоб до кінця року, в листопаді, грудні, всі транспортні засоби мали валідатори. Ми будемо вираховувати кількість людей пільгових категорій, яких ми перевозимо. І тоді знімемо питання, наскільки правильні цифри, якими ми компенсуємо проїзд пільгових категорій громадян. І більше не буде питання з приводу розрахунку компенсації з місцевого бюджету », – заявив Олександр Гончаренко.