У Краматорську відкрився центр масової вакцинації від коронавируса

У Краматорську на льодовій арені розгорнули центр масової вакцинації проти коронавируса. Прийом ведуть одночасно п’ять бригад лікарів, протягом дня можуть прищепити до 300 осіб, повідомляє прес-служба міськради.

На вакцинацію запрошують жителів Краматорська, які попередньо зареєструвалися через мобільний додаток «Дія».

Заступник міського голови Олена Катальникова повідомила, що мобільні бригади проводять вакцинацію препаратом CoronaVac.

«Перед щепленням за розробленими протоколах всіх оглядають сімейні лікарі, проводиться анкетування. Про всяк випадок на місці здійснює чергування бригада швидкої медичної допомоги. За необхідності, на вимогу пацієнта після отримання другого щеплення сімейний лікар може видати сертифікат про проходження вакцинації. При собі необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код (або показати їх у додатку “Дія”). Ми також ведемо реєстр вакцинованих осіб », – пояснила Катальникова.

Перед щепленням проводиться огляд і анкетування

Графік роботи центру вакцинації населення:

  • понеділок – п’ятниця (17-18 червня) – з 10:00 до 18:00;
  • субота (19 червня) – з 09:00 до 15:00.

Адреса розташування центру – льодова арена, вулиця Дружби 1а.

«Також нагадуємо, що кожен, хто хоче отримати щеплення, може і надалі реєструватися через додаток” Дія “. Звертаємо увагу, що громадян пільгових категорій, а саме, старше 65 років, працівників освіти та медичної сфери, будуть вакцинувати в пунктах щеплень при амбулаторіях ЦПМСП №1 і №2 в робочі дні », – уточнили в міськраді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *