У Краматорську відкрили 13 спортмайданчиків за програмою «Здорова Україна»

Тринадцять мультифункціональних спортмайданчиків облаштували у Краматорську у рамках національної програми «Здорова Україна». Про це 9 грудня повідомляє управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.

Вони з’явилися за адресами: вул. Приймаченко, 11, вул. Паркова, 95, вул. Староміська, 26, вул. Ювілейна, 22/24, вул. Шкільна, 9, вул. Гампера, 2А, вул. Леоніда Бикова, 25, вул. Лікарська, 29, вул. Хмельницького, 25, а також у с. Красногірка на вул. Танкістів, 112, с. Біленьке на вул. Абая, 4, смт Ясногірка на вул. Волховська, 1, с. Веселе по вул. Кошового, 18.

Для організації різних напрямків фізкультурно оздоровчої активності на локації передано спортивне обладнання.

Кожен із нових майданчиків має такі елементи: спортивний комплекс з підвісною системою рукоятей, лавка з упором для преса, упор для віджимань, бруси для віджимань, потрійний турнік, тумба для стрибків, рукохід-сходи, інформаційний стенд з QR-кодами.

Ще чотири спортмайданчики незабаром облаштують Краматорське на вул. Стуса, 19, у с. Іванівка на вул. Білокур, 14, с. Шабельківка на вул. Волгодонська, 85, с. Дмитрівка на вул. Пушкіна, 34.

Усього за програмою «Здорова Україна» передбачається поява на території Донецької області 150 локацій, з яких на сьогоднішній день готові 34.