У Краматорську відбулася унікальна подія – перший міський випускний під відкритим небом

У Краматорську заклали чудову традицію – проводжати випускників у доросле та самостійне життя нестандартно і грандіозно.

У неділю, 27 червня, площа Миру в Краматорську як ніби повернулася в докарантінное час. Тисячі людей зібралися тут на першому загальноміському випускному під відкритим небом. У цей вечір чудово було все – від погодних умов, до різноманітних локацій. Найкрасивішими на цьому вечорі, звичайно ж, були випускники – такі різні, але такі щасливі, сповнені енергії, ентузіазму, мрій і планів.

Загальноміський випускний організували Агентство розвитку та інновацій «Наш Краматорськ», Краматорська міська рада, Донецька обласна адміністрація та ПАТ «Енергомасшспецсталь».

Перший в історії Краматорська загальноміський випускний зібрав в одному місці більше тисячі дівчат і хлопців з різних шкіл міста. У цей вечір місто дружно вітав їх із закінченням школи і початком важливого і цікавого і етапу в їхньому житті. Попереду у них вступні іспити, поїздки, нові знайомства і багато іншого. Але в цей вечір вони разом веселилися, співали, танцювали і спілкувалися один з одним.

Площа Миру виглядала яскраво і яскраво. Тут проводилися різні інтерактиви. Випускники розмальовували невеликі будиночки, які потім залишаться на пам’ять про них в рідній школі. Кожен випускник і гість вечора міг взяти на пам’ять монетку, яку чеканили прямо на очах глядачів.

vipusk 2021 8
vipusk 2021 2

Напутні слова і привітання для випускників прозвучали від міського голови Краматорська Олександра Гончаренко та його заступника Олени Катальникова, помічника народного депутата України Максима Єфімова та керівника Агентства розвитку і інновацій «Наш Краматорськ» Юлії Мальованою і заступника глави ДонОГА Юлії Костюніна.

«Дорогі випускники! Сьогодні ваш день. Позаду одинадцять років насиченого навчання, галасливих перерв, дивовижних відкриттів, цікавих змагань. Тридцять років тому, так само як і ви зараз, я відчував радісне хвилювання в передчутті нового життєвого етапу і велику відповідальність за зроблений вибір в пошуку професії. Зараз можу з упевненістю сказати: у вас попереду нове життя з великими можливостями і безмежними перспективами! Розумні і цікаві, зі своїми мріями і прагненнями, саме ви – майбутнє Краматорська. Після здобуття вищої освіти, ми мріємо бачити вас в рідному місті. Краматорську потрібен ваш талант і потенціал », – звернувся до випускників міський голова Олександр Гончаренко.

vipusk 2021 1
vipusk 2021
vipusk 2021 5

Кращі випускники шкіл – переможці олімпіад, призери різних змагань і конкурсів отримали в подарунок від народного депутата Максима Єфімова – сертифікати на покупки в одному з магазинів побутової техніки. Таких випускників в школах Краматорська 63. Також нагороду за вищий середній бал по школам міста з рук Олени Катальникова отримала директор ЗОШ №25 Інна Страшко.

За доброю традицією кожен випускник запустив в небо повітряну кулю і загадав бажання. Далі почалася музична частина вечора – після виступу творчого колективу «Melody» на великій сцені стартував обласний фестиваль кавер-гуртів «Cover місто». На плошади звучали світові хіти в оригінальній обробці і новому виконанні. А головною родзинкою свята був виступ української зірки Світлани Тарабарової. Вона також приєдналася до привітань і побажала випускникам провести цей вечір незабутньо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *