У Краматорську відбулася педагогічна конференція в новому форматі

28 серпня на базі Краматорської української гімназії відбулася щорічна педагогічна конференція.

Вперше такий захід пройшло не у вигляді загальних зборів, а було організовано цікаво і дозволило розглянути актуальні для краматорського освіти питання більш ефективно, поділитися та обмінятися досвідом і т. Д.

В. о. начальника управління освіти Олена Дрига: «Вперше у нас у городе проходити традиційна СЕРПНЕВА конференція в новому форматі. Ми Зміни в порядку проведення сучасний формат. У ній пріймають доля як вчителі, так и работники дошкільніх закладів освіти. Я сподіваюсь, что новий формат сподобається педагогам и буде більш ефективна, чим Ранее ».

На відкритті конференції педагогів привітав секретар міськради Ігор Сташкевич. Він привітав вчителів з початком нового навчального року. А також озвучив нову ініціативу міського голови Краматорська Олександра Гончаренко. Вона стосується вакцинації педагогічних працівників від COVID-19. Нагадаємо, що в разі погіршення епідситуації, установи освіти зможуть працювати в очному режимі тільки в разі вакцинації 80% співробітників. Щоб заохотити педагогів, які зробили щеплення від коронавируса, школа, у якій до 1 листопада буде щеплено 80% працівників, отримає 10 ноутбуків.

Після реєстрації і відкриття конференції, педагоги працювали за своїми локаціях. Це «Якісна школа», «Здорова школа», «Нуш», «Безпечна школа», локації з дошкільної освіти, STEM-утворення. Тут вчителі та вихователі обговорили свої напрямки в роботі.

На подвір’ї навчального закладу, після роботи в локаціях, учасники конференції мали змогу переглянути виставку STEM-проектів. У ній свою роботу по STEM-утворення представили як школи, так і дитсадки.

Також в ході роботи конференції педагогів запросили скуштувати страви, які готуватимуть дітям в рамках реформування шкільного харчування. Так, Краматорський комбінат дитячого харчування представив випічку, в якій практично немає цукру і жирів. За словами педагогів, на смакових якостях це не відбилося. А ось до напоїв без цукру дітей педагоги запропонували привчати поступово. Повністю на нове меню школи міста перейдуть з 1 січня 2022 року.

Завершилася конференція педагогічної асамблеєю, в ході якої були підведені підсумки за рік та визначено стратегічні завдання на новий навчальний рік. З доповіддю виступила і. о. начальника управління освіти Олена Дрига.

Так, планується працювати над удосконаленням дистанційної освіти, продовжити розвивати інклюзивну освіту в школах і дитсадках, посилювати матеріально-технічну базу навчальних закладів, оновлювати обладнання та проводити ремонти в їдальнях, впроваджувати програму «Безпечна школа».

думки

Директор ОШ№25 Інна Страшко:

«Проведення конференции самє у такому форматі є дуже зручне, сучасним. Такі традиції закладені Вже НЕ перший рік на Рівні всеукраїнському, обласному. Саме такий формат дает змогу можлівість поспілкуватіся у певній спільноті, например, коли адміністратори Зібрані в одну групу, голови профспілок – у іншу, викладачі питань комерційної торгівлі професій та напрямків теж об’єднані у життя без групі … Можна Поділитися досвідом, можна озвучити питання, Які найбільше хвилюють . Таким чином це дуже гарний формат роботи ».

Директор Краматорської української гімназії Вікторія Щербак:

«Ми дуже раді вітаті педагогічну спільноту нашого міста у Нашій гімназії. Дякуємо, что именно наш заклад звертаючись для проведення серпневої педагогічної конференции у новому форматі.

Я, як директор, як вчитель вважаю, что такий формат проведення педконференції є більш ефективна у плане роботи, Біль сучасним. Ми маємо змогу обговорити питання, Які нас хвилюють, обмінятіся думками, попрацюваті над вірішенням тих чи других вопросам. Аджея так и винне бути ».

pdekonferencija kramatorsk5.jpg1
pdekonferencija kramatorsk5
pdekonferencija kramatorsk2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *