У Краматорську відбулася Міжнародна конвенція For Fit Day Kramatorsk

На критому полі в Саду Бернацького в неділю, 16 травня, відбулося грандіозне свято в світі фітнесу.

Енергійна музика, заряд бадьорості і позитиву і найкрутіші презентери – все це було на Міжнародній конвенції For Fit Day Kramatorsk. Очікуване в світі фітнесу захід зібрав понад 200 учасників, серед яких фітнес-інструктори, а також тих, хто захоплений цим видом активності. Організатор заходу – Федерація фітнесу та аеробіки Краматорська.

Учасникам фітнес-конвенції презентували 5 найпопулярніших майстер-класів: функціональний тренінг, пілатес, тай-бо, аероденс і стретчинг. Фітнес-конвенція – захід, який збирає в одному місці велику кількість любителів і професіоналів, для спільного тренування, знайомства і гарного проведення часу.

Як розповіла засновник федерації фітнесу і аеробіки Краматорська Катерина Онищенко, головним презентери фітнес-конвенції є Сергій Фальштинскій – міжнародний фітнес-презентер і амбасадор спортивного бренду «Puma».

«Сьогодні на фітнес-конвенції зібралися учасники з Лиману, Краматорська, Добропілля, Бахмута, Слов’янська. Думаю, для фітнес-спільноти Краматорська і всієї Донецької області ця конвенція – одне з найважливіших подій », – додала Катерина Онищенко.

kramatorsk fitnes1
kramatorsk fitnes4
kramatorsk fitnes6
kramatorsk fitnes7

Як головний організатор For Fit Day Kramatorsk, Сергій Фальштинскій привітав учасників конвенції і побажав гарного настрою.

«Я проводжу конвенцію вже вдруге і радий бачити посмішки учасників, їх радість. Дуже пишаюся тим, що можу презентувати свої майстер-класи такій кількості людей. Я показав їм функціональний тренінг – набір вправ для активного тренування.

Сьогодні майстер-класи складені так, щоб перший був емоційним, другий більш спокійний, третій більш драйвовий. Потім пауза. Четвертий майстер-клас знову буде емоційний і завершимо стретчингом – розтяжкою м’язів під розслаблюючу музику », – розповів Сергій Фальштинскій.

Крім Сергія Фальштинского майстер-класи давали Наталя Дьяченко, Юлія Хованская, Оксана Деркач, Яна Лісовенко, Маргарита Борисова, Юлія Ржавська і Олеся Тесленко.

Для Краматорська це вже друга фітнес-конвенція. За словами організаторів, цей захід на порядок краще першого, адже їм вдалося врахувати побажання учасників, щоб спортивне свято пройшло ще на більш вищому рівні.

Фітнес-інструктор з Краматорська Надія Блуділіна розповіла, що такі заходи дають учасникам величезний заряд позитиву.

«Хотілося б, щоб такі конвенції проводилися частіше. Це дуже круте захід, який повинен відвідати кожен, хто піклуватися про свою фізичну форму ».

Президент федерації фітнесу і аеробіки Краматорська Наталія Дьяченко каже, що фітнес-конвенції орієнтовані в основному не на професіоналів і тренерів, а на споживачів фітнес-послуг. Це свято для любителів здорового і активного способу життя. Організувати таке свято не просто.

«Ми за півроку даємо анонс заходу, збираємо людей. З кожним роком наші масштаби збільшуються. Конвенція є міжнародною, так як основний презентер – Сергій Фальштинскій дає майстер-класи в різних країнах світу. Інші презентери – відомі тренери з Донецької області, які мають великий досвід в фітнес-сфері ».

Наталя Дьяченко розповіла, що конвенцію підтримують безліч спонсорів, що дає можливість проводити захід такого масштабу.

«Упевнена, що фітнес-конвенції в Краматорську будуть проводитися щороку і ми зможемо залучити ще більшу кількість учасників», – додала Наталія Дьяченко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *