У Краматорську від COVID-19 вакцинуються і 80-річні жителі міста

У Центрі первинної медико-санітарної допомоги №2 Краматорська почав роботу пункт вакцинації від COVID-19.

Працюють в щеплювальному пункті лікарі і медсестри, які пройшли спеціальне навчання. ПРИЩЕПНИЙ пункт розташовується в ЦПМСП№2 на першому поверсі.

Як розповіла в. о. головного лікаря ЦПМСП№2 Наталія Католікова, вчора були отримані вакцини AstraZeneca корейського виробництва і CoronaVac виробництва китайської компанії Sinovac Biotech.

Вакциною AstraZeneca вакцинують людей у ​​віці 60 і старше, медпрацівників, працівників огранов соцзахисту, священнослужителів.

Вакциною CoronaVac будуть вакцинувати маломобільних категорію населення, тих, хто за ними доглядає і педагогів, які працюватимуть на ЗНО.

Перед щепленням, пацієнтів консультує лікар, заносяться дані в інформаційну медичну систему, також пацієнт підписує згоду на щеплення. Після щеплення пацієнт залишається на 30 хвилин в кабінеті під наглядом медперсоналу.

«У нас багато знайомих померло від коронавируса, багато хто був на ШВЛ. Ми самі вирішили зробити щеплення, свідомо », – сказала в коментарі« Східного проекту »пацієнтка ЦПМСП№2 Олена.

«Мені 80 років. І я для себе зробила вибір на користь вакцинації. Тому що не хочеться вмирати від коронавируса. Так, люди бояться. І я боюся. Але вважаю, що все ж краще вакцинуватися, ніж захворіти коронавірусів.

Мало роз’яснень по вакцинації і багато негативу. А потрібно показувати позитивні приклади.

Я радилася зі своїм сімейним лікарем Павлом Вінником, дуже хороший лікар. Він схвалив моє рішення, підтримав », – сказала пенсіонерка Світлана Олексіївна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *