У Краматорську створять комунальне підприємство «Ситуаційний центр»

Підприємство буде займатися відеоаналітікой, а також сприяти різним службам в інформуванні про події на вулицях міста.

Проект створення нового підприємства, затвердження його статуту депутати Краматорської міськради розглянуть на черговій сесії 31 березня. Зватися комунальне підприємство буде «Ситуаційний центр міста Краматорська». Для нашого міста це буде можливістю залучити світовий досвід використання інформаційно-аналітичних технологій з користю для громади.

Метою його діяльності, як повідомляється в проекті рішення, є забезпечення функціонування центру інтегрованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Краматорська і сприяння відповідним органам і службам в наданні оперативного реагування на надзвичайні події (ситуації), порушення нормальних процесів життєдіяльності населення, порушення громадського порядку на території міста.

Основними завданнями Ситуаційного центру є забезпечення інформаційно-аналітичних потреб Краматорської міської ради, її виконавчих органів, комунальних підприємств та установ, а також територіальних органів виконавчої влади, підприємств, установ і організацій (незалежно від форми власності) і жителів міста Краматорськ з питань безпеки життєдіяльності міста .

Систематизація роботи відеокамер також дозволить фіксувати випадки порушення громадського порядку, проводити моніторинг розвитку подій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *