У Краматорську стартувала “Велике будівництво” медичного містечка

Президент Зеленський особисто ініціював створення даного медичного центру.

У Краматорську Донецької області почалося будівництво обласної багатопрофільної лікарні III рівня. Побудована в рамках програми Президента Володимира Зеленського “Велике будівництво” лікарня стане сучасним медичним хабом з великим переліком послуг вузькопрофільних фахівців.

Про це повідомив в Facebook заступник керівника Офісу Президента, координатор програми “Велике будівництво” Кирило Тимошенко.

“По суті, це буде цілий медичне містечко. Лікарня в Краматорську стане своєрідним хабом, що поєднує діагностику, медичну допомогу та науку”, – написав Тимошенко.

За його даними, раніше в області були недоступні багато видів спеціалізованої медичної допомоги. У новому Медмістечку жителі Донецької, а також Луганської та Харківської областей зможуть отримати допомогу в галузі кардіохірургії, судинної хірургії, гематології, проктології, торакальної хірургії, урології, політравми та багатьох інших напрямках.

На базі стаціонарних відділень обласної лікарні розмістяться також клінічні кафедри Донецького національного медуніверситету.

За проектом, консультативно-діагностичний підрозділ зможе приймати 600 пацієнтів за зміну.

За даними заступника голови ОП, сьогодні в Донецькій області реалізується найбільша кількість проектів в ході президентської програми “Велике будівництво”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *