У Краматорську шукали вибухівку в Донецькому медуніверситеті

Донецький національний медичний університет в Краматорську отримав повідомлення про замінування другого корпусу

Ректор Донецького національного медичного університету розповів поліції, що повідомлення про замінування надійшло на електронну пошту вузу.

Прес-секретар Краматорського районного управління поліції Валерія Осипець підтвердила цю інформацію, повідомляє Depo.Донбасс з посиланням на суспільности.

Зараз з приміщення евакуювали людей і огородили територію сигнальною стрічкою. Проректор вузу Олександр Герасименко розповів, що повідомлення про замінування надійшло на електронну пошту університету без о 9:50.

О 10:00 мало розпочатися засідання вченої ради університету.

Нагадаємо, після окупації Донецька в 2014 році основною базою для розміщення адміністрації Донецького медуніверситету університету і більшості кафедр теоретичного профілю стала Донбаська державна машинобудівна академія в Краматорську. Клінічні кафедри були організовані на базі лікувально-профілактичних установ Краматорська, Слов’янська, Дружківки. Філія факультету інтернатури і післядипломної освіти організовано в Маріуполі.

Також два факультету Донецького медуніерсітета: Медичний факультет №2 і Міжнародний медичний факультет працюють в Кропивницького.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *