У Краматорську школярка, яку шукали кілька діб, сама прийшла в поліцію

Під час пошукових заходів старша інспектор ювенальної превенції Наталія Груненков отримала дзвінок від зниклої краматорчанки. Дівчина сказала, що знаходиться біля управління поліції.

19 травня в Краматорське районне управління поліції звернулася місцева жителька з повідомленням про те, що її 15-річна дочка 17 травня пішла з дому і не повернулася. Раніше дівчина вже йшла.

Інспектори ювенальної превенції, відділу кримінальної поліції Краматорського РУП і патрульні поліцейські провели ряд розшукових заходів, щоб знайти дівчину. Правоохоронці встановили її коло спілкування, друзів, свідків, які останні бачили юну втікачку. Остання мала при собі два мобільних телефони.

«Ми з’ясували, що неповнолітня їх періодично включає, щоб подивитися вхідні дзвінки та повідомлення. Розуміючи це, я їй надіслала смс з проханням вийти зі мною на зв’язок, про те, що ми, поліцейські, шукаємо її і хвилюємося за неї. А коли ми з’ясували де школярка може перебувати, вона зателефонувала мені і повідомила, що чекає нас біля управління поліції. Звичайно ми негайно поїхали туди », – розповіла старша інспектор ювенальної превенції Краматорського РУП Наталія Груненков.

Юна втікачка весь цей час проводила зі знайомими. На її матір правоохоронці склали адміністративний протокол за ст. 184 КУпАП «Невиконання батьками обов’язків по вихованню дітей».

У той же день поліцейські отримали повідомлення про зникнення 12 – річної дівчинки після сварки з батьками. Дитина написав записку, щоб її не шукали і не пішла в школу. На щастя через кілька годин дівчинку знайшли. Вона гуляла по місту, протиправних дій відносно дівчинки не здійснювалися.

Поліцейські закликають: якщо ваша дитина не виходить на зв’язок і ви не знаєте, де він – не чекайте! Звертайтеся відразу в поліцію, не можна втрачати часу. А інформація, що заяву про зникнення людини приймається тільки через три доби не є дійсним!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *