У Краматорську розглянуть проект рішення про підвищення тарифу на проїзд в громадському транспорті

Відповідні проекти рішень виконкому опубліковані на офіційному сайті міськради Краматорська.

Члени виконкому Краматорської міськради розглянуть проекти рішень про підвищення тарифу на проїзд в громадському транспорті. Зміни в вартості проїзду можуть торкнутися як приватних перевізників, так і КТТУ.

Відповідно до проектів рішень, вартість проїзду для «АТП-11410» та «ЮМВОСА» може збільшитися з 7 до 10 гривень як в звичайному режимі руху, так і для режиму «маршрутного таксі». Вартість проїзду в автобусах КТТУ також може збільшитися з 6 до 10 гривень, в тролейбусах – з 5 до 8 гривень.

Крім того, буде розглянута вартість місячних проїзних квитків для КТТУ. У тролейбусі їх вартість може скласти:

для учнів – 98 гривень;
для студентів 147 гривень;
для населення – 294 гривні.
У комунальних автобусах:

для учнів – 112 гривень;
для студентів – 168 гривень;
для населення – 336 гривень.

Вартість місячних проїзних квитків на проїзд двома видами транспорту в (тролейбус / автобус) в розмірі:

для учнів – 150 гривень;
для студентів – 225 гривень;
для населення – 450 гривень.

У проектах рішень повідомляється, що основні причини зростання тарифів для приватних перевізників – підвищення цін на паливо і паливно-мастильні матеріали, технічне обслуговування, ремонт автобусів і т. Д. Для КТТУ – підвищення тарифу на електроенергію, зростання мінімальної заробітної плати та інші.

Як повідомляється на офіційному сайті міськради, жителів міста запрошують взяти участь у громадських слуханнях з даного питання. Слухання відбудуться 25 травня о 16:00 (пл. Миру, 2, 4-й поверх, велика зала засідань).

Нагадаємо, раніше в міськраді відбулося 3 засідання робочої групи по розгляду даного питання, в якій взяли участь керівники приватний фірм-перевізників, керівництво КТТУ, юристи виконкому, представники громадськості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *