У Краматорську приміщення трамвайного депо виставили на приватизацію

Депутати проголосували за перелік об’єктів, які потрапляють під приватизацію в 2021 році.

У переліку зазначено два об’єкти, що знаходяться в комунальній власності. Одним з них є трамвайне депо КТТУ, яке не використовується після ліквідації трамвайного сполучення в місті.

У додатку до рішення зазначено, що під приватизацію потрапляє адміністративна будівля, дворові будівлі та споруди трамвайного депо за адресою вул. О. Тихого, 25.

Другим об’єктом в списку було нежитлове приміщення за адресою вул. Академічна, 68-73Н.

Перед тим як проголосувати за проект рішення між главою комісії з питань житлово-комунального господарства, приватизації та комунальної власності міськради, депутатом Валерієм Власенко і міським головою Олександром Гончаренко відбувся короткий діалог.

«Створюємо майданчик для інвестицій, так?», – запитав Валерій Власенко.

“В тому числі. Є така ідея створити Unit City », – відповів Олександр Гончаренко.

Цікаво, що Unit City – це така мережа інноваційних парків, які створюються, як правило, на території раніше функціонуючих підприємств. Найперший інноваційний парк в східній Україні і найбільш найближчий територіально до Краматорську з’явився в Харкові. Діяльність UNIT.Kharkiv спрямована на розвиток IT інфраструктури, креативного підприємництва, харківського спільноти інноваторів. На його території відбуваються різні заходи.

А найперший в Україні інноваційний парк з’явився в 2017 році в Києві на території колишнього Київського мотозаводу.

Нагадаємо, що депутати міськради на сесії 31 березня також проголосували за створення комунального закладу Ситуаційний центр міста Краматорська.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *