У Краматорську провели турнір пам’яті убитого бойовиками «ДНР» школяра Степана Чубенко

Турнір пам’яті 16-річного футболіста Степана Чубенко, який загинув у 2014 році від рук бойовиків «ДНР», пройшов в Краматорську в минулі вихідні. Про це повідомляє прес-служба Донецької облдержадміністрації.

Футбольні змагання проходять щорічно під гаслом «Більше ніж життя». Захід організовує мати загиблого Сталіна Чубенко.

«Команди виходять на поле, щоб символічно згадати Степана Чубенко – українського школяра, якого замучили проросійські бойовики в липні 2014 року. Степан грав в футбол в клубі «Авангард», і зараз його товариші збираються разом щоб згадати талановитого воротаря », – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що Степан Чубенко брав участь в мітингах на підтримку цілісності України, які проводилися в Краматорську. Під час обстрілу він допомагав спускатися в сховище літнім людям, носив їм воду, коли місто опинилося відрізаним від водопостачання. Ризикуючи життям, юнак зняв на міській площі прапор «ДНР».

У червні 2014 го Степан поїхав до одного в Київ. 23 червня сів на поїзд в столиці, щоб повернутися додому. Їхав через Донецьк, де був затриманий бойовиками за жовто-блакитну стрічку на рюкзаку. Після катувань українського патріота розстріляли.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *