У Краматорську пройшов фестиваль «З країни в Україну»

У суботу, 3 липня, на 6 локаціях в Краматорську відбувся фестиваль «З країни в Україну» – щорічне масштабне культурно-просвітницький захід. Історія, культура, освіта, наука і творчість – Україна, яка об’єднує і надихає.

У зв’язку з пандемією Covid-19, для безпеки відвідувачів формат цьогорічного фестивалю був змінений і частково адаптований в Діджитал. А програму фестивалю децентралізовано з одного загального простору на 5 окремих локацій – Центральний простір, Україна Сучасна, Україна Традиційна, Україна Змістовна і Україна Активна

До організації фестивалю приєдналася місцева команда, яка пройшла навчання в Академії фестивалю «З країни в Україну». Всі отримані знання і навички проектного менеджменту, комунікацій, фандрейзингу та побудови командної роботи учасники застосували на практиці, і створили власну локацію. Самі ж локації розмістилися в різних частинах міста.

«У цьому році у нас було багато викликів одночасно ми мали більше часу на підготовку фестивалів. Звичайно, не хотілося повністю йти в онлайн. Адже “З країни в Україні” – це вже сформований бренд, подія, якого чекають і яке уявляють собі певним чином. І цей бренд про взаємодію, про обмін емоціями, про фізичному вимірі. Тому ми дуже раді, що нам вдалося знайти формат, який забезпечує дотримання всіх протиепідемічних норм, але в той же час дозволяє бути присутнім тут фізично і разом насолоджуватися програмою фестивалю. Звичайно, подія такого масштабу не вдалося реалізувати без допомоги локальної команди. Команда Краматорська підготувала неймовірно цікаві активності для відвідувачів, від яких вони отримали максимум натхнення і сил для розвитку міста в майбутньому », – розповів глава правління Фонду соціальних інновацій« З країни в Україну »і ідейний натхненник фестивалю Денис Блощинський.

На інтерактивних локаціях в програмі фестивалю були представлені:

фотовиставка відомих українських фотографів,
кінотеатр під відкритим небом і майстер-класи по зйомках,
лекції від сучасних підприємців-інноваторів,
лекції про сучасну українську науку від проекту Inscience і демонстрація експонатів Музею Науки від МАН України,
майстер-класи з традиційних ремесел,
онлайн-бібліотека і багато іншого.

Також в рамках фестивалю реалізовано спецпроект «Натхнення Сходу». для кожного з 11 міст фестивалю був обраний один артист.

Так, в Краматорську таким артистом стала група СКАЙ. Разом з режисером-кліпмейкером Віктором Прідуваловим вони зняли кліп присвячений Краматорську.

«Ми щасливі, що нам вибрали саме Краматорськ і віримо, що змогли показати його в кращому світлі. Було дуже приємно співпрацювати з професіоналами. Натхнення вам і нових чудових ідей! » – поділилися виконавці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *