У Краматорську пройшла апаратна нарада міської ради

13 липня у Краматорській міській раді відбулася апаратна нарада. В ході засідання керівники міських структур доповіли про виконану роботу за минулий тиждень і озвучили подальший план робіт.

Першим питанням на порядку денному стало рівень захворюваності коронавірусів по Краматорську. Так, за словами начальника відділу охорони здоров’я Андрія Петриченко за тиждень було підтверджено 8 випадків COVID-19, це в 2 рази менше, ніж минулого тижня. Також в місті проводиться активна вакцинація населення, на сьогоднішній день вже вакциновано 8248 жителів Краматорська.

“У Краматорську працює п’ять мобільних бригад, які обслуговують підприємства. На сьогодні вакцинація проведена військовим, які розташовані в місті і працівникам Національної поліції. Надалі щеплення будуть проведені працівниках найбільших підприємств. Зараз планується вакцинація на заводах НКМЗ (1200 осіб) і« Енергомашспецсталь »( 1000 осіб) “, – зазначив Андрій Петриченко.

Слідом за відділом охорони здоров’я відзвітували керівники правоохоронних структур. Батальйоном патрульної поліції відпрацьовано майже 754 викликів на лінію «102». Працівниками Державтоінспекції зафіксовано 10 ДТП, з них 1 – з постраждалими. За тиждень складено 12 адміністративних протоколів за порушення маскового режиму в транспорті.

За тиждень на території Краматорської ТГ сталося п’ять пожеж, постраждалих немає, повідомили в Краматорському підрозділі ГСЧС.

Також в ході апаратної наради обговорили ситуацію з ремонтом доріг в місті. Начальник управління житлово-комунального господарства Андрій Литвиненко доповів, що підприємства дорожнього господарства продовжують займатися поточним ремонтом доріг і ліквідацією ям. Розпочато ремонт двох тротуарів в селищі Жовтневому і по бул. Краматорському, ремонт планують завершити до 1 жовтня та 1 серпня відповідно.

За інформацією Андрія Литвиненка, УЖКГ продовжує опрацьовується питання установки обмежувача швидкості на бул. Краматорському (район школи № 8 та магазину «Анна»). Зараз розглядається варіант установки там піднятого пішохідного переходу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *