У Краматорську проходить профорієнтаційний марафон Career development

Нещодавно в Україні стартував профорієнтаційний марафон під назвою Career development, завдяки якому школярі зможуть визначитися з майбутньою професією. Про це повідомляється на сайті ДОНОДА.

Декілька заходів для майже 250 школярів та їхніх батьків проходили протягом двох тижнів січня, які проводили фахівці Донецької обласної служби зайнятості спільно з Департаментом освіти та науки ДонОДА.

Під час зустрічей фахівці служби зайнятості розповіли дітям про актуальні професії області та ознайомили з формулою під назвою «Хочу-Могу-Треба», завдяки якій школярі зможуть визначитися з майбутнім професійним вибором.

Під час заходів діти:

  • дізналися про правила та помилки при виборі професії;
  • попрацювали з мобільним додатком “Центр професійної орієнтації”;
  • пройшли тестування.

Завдяки так званій екскурсії за професіями школярі змогли наочно зрозуміти роботу машинобудівного підприємства зсередини, а також наживо ознайомитися зі світом робітничих професій. Вони дізналися про основні етапи виготовлення деталей та побачили у справі зварювальників, верстатників та малярів.

Наразі робота зі школярами триває. Проте було внесено невеликі зміни: внаслідок зростання захворюваності серед учнів, всі заняття було переведено у дистанційний формат.