У Краматорську продовжили дистанційне навчання і обмеження на проїзд в громадському транспорті для пільговиків

У Краматорську відбулося спільне засідання комісії з питань ТЕБ ​​та НС та штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Про це повідомляє прес-служба міськради Краматорська.

Станом на 5 квітня в Краматорську з початку пандемії зареєстровано 10353 підтверджених випадків захворювання COVID-19. Серед захворілих 515 медичних працівників, 504 дітей у віці до 18 років. Всього з початку карантину методом ПЛР було обстежено 32127 жителів міста.

На сьогоднішній день у відділеннях лікарень міста на «ковідніх» ліжках перебувають 178 осіб. 138 пацієнтів отримують кисневу підтримку, 5 осіб підключені до апаратів ШВЛ. На амбулаторному лікуванні перебувають 1789 осіб з підтвердженим діагнозом COVID-19.

Начальник управління освіти Ірина Каракулова доповіла про ситуацію з захворюваністю серед вихователів і працівників дитячих дошкільних установ і серед вчителів загальноосвітніх шкіл.

На 5 квітня підтверджений діагноз COVID-19 серед вихователів і працівників дитячих дошкільних установ має 39 осіб, серед вчителів загальноосвітніх шкіл – 16 чоловік.

З огляду на показники, членами Штабу були прийняті наступні рішення:

  • з 12 по 25 квітня продовжити навчання учнів 1-11-х класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста в дистанційному форматі.
  • У зв’язку з погіршенням ситуації із захворюваністю на коронавірусів в Краматорську тимчасово, до нормалізації епідемічної ситуації, заборонити роботу дитячих розважальних атракціонів на вулицях, в скверах і парках міста.
  • Продовжити обмеження на перевезення громадським транспортом пасажирів пільгових категорій (перевезення здійснювати виключно в період з 09:00 до 15:00 і після 18:00 у робочі дні, у вихідні дні без обмежень). Обмеження діятиме до нормалізації епідситуації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *