У Краматорську посилять контроль за дотриманням протиепідемічних заходів в супермаркетах

У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації в місті вже посилені санітарні та карантинні заходи на ринках. На черзі – супермаркети.

За інформацією начальника відділу споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики Олени Тарасевич, в зв’язку з високим рівнем захворюваності коронавірусів, підприємствами ринкової торгівлі посилені санітарні та протиепідемічні заходи.

Про це повідомляє прес-служба міськради Краматорська.

«Службою охорони ринків не допускаються покупці, якщо вони без захисної маски. Ведеться робота з адміністраціями ринків. У колл-центр надходять звернення в разі порушень карантинних норм », – сказала Олена Тарасевич під час апаратної наради.

Олександр Гончаренко зазначив, що те ж саме має відбуватися в супермаркетах і торгових мережах – де збирається велике скупчення людей.

Як повідомила Олена Тарасевич, на сьогодні Постановою № 1236 «Про встановлення карантину та введення обмежувальних протиепідемічних заходів» введені обмеження щодо масового скупчення людей в залі з розрахунку одна людина на 10 кв. метрів приміщення.

З супермаркетами і торговими центрами проводяться роз’яснювальні роботи щодо дотримання норм і відповідальності в разі порушень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *