У Краматорську поліція разом із молоддю знищувала вуличну рекламу наркосайтів

Профілактичні акції відбулися на вулицях Краматорська, Слов’янська, Лимана та Костянтинівки. Правоохоронцям допомагали юні жителі міст, “ліговці” та курсанти навчальних закладів системи МВС.

Написи “Сіль”, “фен”, “спайси”, на жаль, все ще можна побачити на парканах та будинках наших міст. Саме вони закликають молодь купувати синтетичні наркотики через інтернет.

Днями ювенальні інспектори поліції Краматорська, Слов’янська, Лимана та Костянтинівки вирушили вулицями своїх міст, щоб знищити графічні посилання на месенджери, які пропонують придбання наркотиків. У цій корисній справі правоохоронцям допомагали учасники ГО “Ліга майбутніх” поліцейських, курсанти ХНУВС, а також юні “помічники”.

За допомогою балончиків із фарбою учасники заходу замальовували шкідливу “рекламу” на стінах будинків, парканах та приміщеннях громадського транспорту.

Нагадаємо, що кожен бажаючий може допомогти правоохоронцям у виявленні осіб та каналів, причетних до незаконного обігу наркотиків. Для цього необхідно використовувати в месенджері “Telegram” чат-боти “Дій протинаркотиків” та “Стоп-наркотик”. З їх допомогою поліція отримує необхідну інформацію та блокує телеграм-канали з продажу наркотиків.