У Краматорську поліцейські провели профілактичний захід «Засвітись в темряві – подбай про безпеку»

Інспектори ювенальної превенції Краматорського райуправління поліції і патрульної поліції Краматорська і Слов’янська в парку ім. Пушкіна поспілкувалися з батьками та дітьми про необхідність безпечної поведінки на вулиці і дорозі.

Особливу увагу правоохоронці звернули на безпеку дітей, як учасників дорожнього руху та необхідності останніх бути помітними для водіїв.

Правоохоронці нагадують, чому варто носити світловідбиваючі елементи:

  • світловідбивачі роблять пішохода помітним в темний час доби. Для того, щоб зманеврувати при швидкості 50 км / ч, водієві потрібно 150 метрів. У світлому одязі пішохід стає помітним по 30-75 м, а цього недостатньо для уникнення ДТП. З світлоповертачем пішохід стає помітним в 300 м. Таким чином, додаючи світловідбиваючі елементи на одяг, ми на 85% знижуємо шанс потрапити в аварію.
  • безпеку велосипедистів. Велосипедисти як учасники дорожнього руху особливо повинні бути помітними. Для цього слід використовувати не тільки ліхтарики, але і світловідбиваючі елементи.
  • оригінальна прикраса для одягу. Заохотити дітей одягати флікери можна завдяки дизайну. Це може бути браслет, брелок або наклейка на рюкзак.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *