У Краматорську погіршується епідситуація: школярі після канікул йдуть на «дистанційку»

У Краматорську через погіршення епідемічної ситуації із захворюванням COVID-19 після весняних канікул учнів переведуть на дистанційну форму навчання. Про це повідомили в прес-службі Краматорської міської ради.

Відзначається, що 22 березня під головуванням мера Краматорська Олександра Гончаренко відбулося засідання міського штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, і в зв’язку з ростом захворюваності було розглянуто питання виходу школярів з весняних канікул. Члени штабу прийняли рішення рекомендувати управлінню освіти перекладу учнів 5-11 класів на дистанційне навчання з 29 березня по 2 квітня. Діти, які навчаються в 1-4 класах, повернуться в класи 29 березня.

За даними міського відділу охорони здоров’я, в Краматорську за вихідні отримано 365 позитивних тестів ПЛР на коронавірус. У міських лікарнях з діагнозом пневмонія перебуває 158 осіб, з них підтверджений діагноз COVID-19 мають 114, інші чекають результатів аналізу. Зараз на кисневої підтримки знаходиться 86 пацієнтів, на апаратах штучної вентиляції легенів – 1 (вільних – 22 апарату).

Також з огляду на ці тенденції учасники наради одноголосно прийняли рішення про посилення контролю за виконанням карантинних норм.

Також обмежили проведення закладами охорони здоров’я планових заходів щодо госпіталізації, крім випадків, якщо в результаті їх перенесення існує значний ризик для життя або здоров’я людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *