У КРАМАТОРСЬКУ ПОЧАЛИ ШУКАТИ ЗА ДОПОМОГОЮ ДРОНА ТИХ, ХТО КРАДЕ ВОДУ

У Краматорську комунальники почали виявляти за допомогою дрона факти несанкціонованого відбору води. Деякі жителі поливають городи без лічильників. Про це сьогодні на апаратній нараді в міськраді повідомив директор Краматорського водоканалу Валентин Яковенко, передає Kramatorsk Post.

«З 23 червня щодня проводимо рейди по несанкціонованому використанню питної води. На сьогоднішній день зафіксовано 11 таких випадків », – сказав він.

За словами Яковенко, під час кожного рейду співробітники водоканалу фіксують 2-3 випадки нелегального використання води. На порушників складають протокол, акт, а якщо комунальників не пускають у двір – користувачів відключають від водопостачання.

«Ми ж розуміємо, що з 37 тисяч кубів не може” витікати “18 тисяч. У нас кожну добу крадуть 10-12 тисяч кубів без лічильників. Крадуть жителі несанкціоновано, не платять за воду, а ми вважаємо збитки », – прокоментував ситуацію міський голова Олександр Гончаренко.

В цілому, зазначив директор водоканалу, краматорчани зараз витрачають 37 тисяч куб. м води на добу, але цей обсяг буде рости. Він навів цифри за минулим літнього сезону, коли жителі щодня споживали 44 тисячі куб. м води на добу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *