У Краматорську побудують новий мікрорайон

У найближчому майбутньому в Краматорську стартує будівництво нового мікрорайону. Вже знайдені відповідні інвестори. Цією новиною з городянами поділився Краматорський міський голова Олександр Гончаренко.

Сьогодні відбулася розширена нарада за участю народного депутата України Максима Єфімова, координатора житлового проекту Міжнародної організації з міграції Конрада Клоса, депутатів міськради, членів виконкому, інвесторів і архітекторів.

Місто повинно бути не тільки теплим спогадом у серцях молоді, які їдуть підкорювати світ і добиватися амбітних професійних цілей. Краматорськ повинен бути центром активного життя, де можна без страху про майбутнє створювати сім’ю і розвиватися як особистість, при цьому не залишаючи рідного міста. Вперше за довгі роки в Краматорську будуватимуть житло.

Понад 100 тисяч квадратних метрів на площі 18 га, в районі вулиць Софіївська, Бородіно та Аджарська. Для цієї мети ми підписали угоди про співпрацю між Агентством розвитку та інновацій “Наш Краматорськ”, в особі Максим Єфімов, виконавчим комітетом Краматорської міськради та Авторським колективом BURO в особі архітекторів Антона Олійника та Олексія Пахомова.

Перший замовник на 250 квартир для переселенців в майбутньому житловому масиві вже є. Це Міжнародна організація з міграції в Україні. Організація і Банк Розвитку KfW, який діє від імені Уряду Німеччини, вкладають 7 млн. Євро в будівництво квартир для людей, які опинилися у важких життєвих умовах через військовий конфлікт. Також, сьогодні був підписаний ще один Меморандум про співпрацю між Краматорським міською радою та Донецьким регіональним управлінням Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» в особі Заєць Миколи.

Завдяки старту співпраці отримаємо можливості для участі в державних житлових програмах, які, я сподіваюся, дозволять поборотися за нашу молодь – за ті голови і руки, які будуть розвивати Краматорськ в наступні 5-10 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *