У Краматорську побудують новий мікрорайон на місці “Чечні”

У Краматорську планують будувати житло для молоді в новому мікрорайоні “Європейський”, який повинен з’явитися замість старих недобудов, іменованих в народі “Чечня”, – пише “Гуртожиток”.

Депутати міськради Краматорська прийняли рішення виділити зі спецфонду місцевого бюджету 75 тис. Гривень на розробку проектно-кошторисної документації по технічному обстеженню двоповерхового недобудованої будівлі по вулиці Софіївській, 2Б.

Це – одна з будівель недобудов, прозваних в народі “Чечня”, їм уже кілька десятків років.

Питанням ліквідації 2-поверхової будівлі буде займатися Управління капітального будівництва та перспективного розвитку, якому тепер, після виділеного фінансування, належить знайти підрядника для виконання робіт.

ch1.jpg

Складніше ситуація з розташованим поруч недобудованим 7-поверховою будівлею. Депутати дали добро і на знесення цього недобудови, проте у нього є приватні власники.

Мер Краматорська Олександр Гончаренко заявив, що місцева влада готова з ними судитися, але мета поставлена ​​чітко: небезпечні для оточуючих недобудови повинні бути знесені.

Більш того, міський голова Олександр Гончаренко озвучив перспективу з будівництва нового мікрорайону.
«У Краматорську планують будувати нове житло для молоді. Будівництво буде здійснюватися при співфінансуванні з місцевого бюджету. Поки ведуться консультації, назви остаточного ще немає, але думаю це буде мікрорайон “Європейський”, який буде розташовуватися там, де зараз «Чечня». До червня ми плануємо створити проект і макет забудови мікрорайону “Європейський” », – сказав Гончаренко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *