У Краматорську планують відремонтувати водопостачання на вулиці Петровській

На даний момент частина системи водопостачання було відремонтовано.

Другий етап реконструкції системи водопостачання в селі Ясногорка планується провести в цьому році. В кінці 2021 року міський рада Виконавчий комітет Краматорськ затвердив інвестиційну програму розвитку системи водопостачання та каналізації Краматорську в 2022 році. У цьому одна із заходів, які будуть реалізовані, Set проект реконструкції водопостачання на вулиці. Петровська. У зв’язку з тим, що труби носять протягом тривалого часу, жителі страждають кожен раз, коли є постійний ремонт. Тому було вирішено замінити водопровідну трубу подається з рядом бокових вулиць. Ці заходи значно поліпшити водопостачання Yasnogorki.

«На вулиці Петровського є центральна система водопостачання, яка обслуговує все село. Він асбестоцементний, тому з часом, вода зносилася. Рве на муфтах, від руху труби грунту лопнути. У рік це було 10 імпульсів. І на його ремонт без води всього села. Таким чином, рік тому за нашою ініціативою при підтримці водоканалу він був розроблений проект реконструкції. Він передбачає заміну водопровідних труб азбестоцементних на пластиці «, – сказав мер Микола Yasnogorki Гребенюк.

Деякі з робіт по заміні труб вже зробили в минулому році. Про це розповів директор КПП «Краматорський водоканал».

«Ми плануємо центральну воду на вулиці. Пітер, щоб закінчити в 2022 році. На вулиці. Петровський 1 км був замінений в 2021 році. діаметр труби 215 мм. Все, що вам потрібно замінити 2 км діаметром 215 мм і 2 мм в діаметрі 90 км. Весь проект коштує близько 20 млн. Грн. Робота виконана на 5,4 млн. Грн. Згідно з інвестиційною програмою ми заклали 3,2 млн. Грн. Але проект також служив для фінансування Державного фонду регіонального розвитку «- сказав він» Східний проект “директор контрольно-пропускного пункту ” Краматорського водоканалу «Валентин Яковенко.