У Краматорську планують поліпшення водопостачання

Проектно-кошторисна документація для 14 проектів щодо поліпшення водопостачання розроблена в Донецькій області. Про це в ході брифінгу в середу повідомив голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Кириленко.

Зокрема, це забезпечення Маріуполя резервним водопостачанням, поліпшення роботи каналу Сіверський Донець-Донбас, відновлення Другого Донецького водопроводу, а також підвищення якості питної води в прифронтових Мар’їнці, Красногорівці і Торецькому, поліпшення водопостачання Слов’янська, Краматорська та Дружківки.

«Все це нові проекти або відкориговані – з новими цифрами і розуміємо того, що вони вже готові до реалізації. На цей рік буде витрачено близько 200 млн гривень з обласного бюджету. Також Державний фонд регіонального розвитку дає на водопостачання 370 млн гривень », – розповів Павло Кириленко.

Крім того, до кінця року буде завершено будівництво фільтрувальних станцій для Мар’їнки і Красногоровки.
«Не буде такого, що ми будемо чекати кошти, а потім розробляти проектно-кошторисну документацію. Ми підходимо до цього вже з готовими проектами для їх реалізації і відкриті до співфінансування. Модернізація системи водопостачання та пошук альтернативних джерел опрацьовується, ми цим постійно займаємося », – зазначив глава області.

Як повідомлялося раніше, комунальне підприємство «Компанія« Вода Донбасу », яке забезпечує подачу води в Донецьку область, в тому числі і на окуповану територію регіону, планують модернізувати протягом трьох років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *