У Краматорську підписаний меморандум про створення інноваційного кластеру

9 лютого в Донбаській державній машинобудівній академії відбулася значуща подія, яка дасть можливість більш активно розвивати і реалізовувати інноваційні технологи в нашому місті.

Був підписаний меморандум про наміри щодо створення інноваційного кластеру на базі ДДМА. Меморандум підписав міський голова Олександр Гончаренко, ректор ДДМА Віктор Ковальов і директор ТОВ «Інноваційного холдингу« Сікорські Челлендж »Олексій Струцінскій.

Ціль меморандуму – об’єднати зусилля і можливості в плані інноваційного розвитку Краматорська шляхом створення і підтримки інноваційного кластеру, відпрацювання інструментів взаємодії між представниками наукового середовища академії, місцевого самоврядування, громадських організацій для виконання поставленого завдання.

«Вважаю Підписання меморандуму та створення на базі академіі інноваційного кластеру – важлівою подією. ДДМА всегда був центром інновацій, центром освіти и науки міста. Сподіваюся, что цей інноваційний кластер буде сприяти подалі розвитку нашого міста у іноваційній та науково-технічній сферах. І буде сприяти тому, щоб Краматорськ розвивався и наша молодь залишалася працювати тут, у рідному місті, а не шукала роботу в других містах. Ми будемо цей кластер підтрімуваті, дякую нашим партнерам та академии, бажаю успіху у реализації проекту », – сказав міській голова Олександр Гончаренко.

Директор ТОВ «Інноваційного холдингу« Сікорські Челлендж »Олексій Струцінскій розповів, що проблема новаторів в тому, що вони придумують нове і для них вже саме по собі це є нагородою:« Мало хто з них з новацій робить по-справжньому потрібний для людей продукт. Вони свою задачу вирішили, вони придумали нове. Але піти далі і вирішити зробити з цього продукт, який користується попитом – це вже наступний крок. Ми вчимо людей проходити весь шлях від ідеї через бізнес-модель, через рішення, через прототип, через продукт вже прийти до товару. По суті справи – до запуску бізнесу. Тут, в ДДМА, на базі стартап-школи, студенти, аспіранти та інші зацікавлені люди зможуть отримати необхідні навички, щоб працювати зі своїми проектами ».

Проректор з наукової роботи ДДМА Михайло Турчанинов розповів про плюси створення кластера: «Плюси для вузу великі, навіть в тому, що розвивається неформальне спілкування над спільною ідеєю студентів і викладачів. У глобальному ж плані – кластер і стартап-школа допоможе нам залучити кращі ідеї кращих представників нашого міста. Ми хочемо, щоб найбільш талановиті, найбільш креативні збиралися у нас, обмінювалися ідеями і разом з ними будемо рости і ми ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *