У Краматорську підключенню модульних туалетів заважає відсутність документів на землю

На черговій сесії депутати планують виділити землю КАТП 052810 для укладення договорів на підключення модульних туалетів в скверах Слави і Профспілок. Така умова Краматорського РЕМ.

На апаратній нараді міськради Олександр Гончаренко поцікавився, чому так довго гальмується питання з підключенням і запуском модульних туалетних кабінок, встановлених ще влітку 2020 року.

Директор КАТП 052810 Олександр Роганов повідомив, що вже тривалий час розглядаються документи на підключення модульних туалетних кабінок до електропостачання.

«Це питання витає в повітрі. Ми передали документи в РЕМ на підключення. Документи тривалий час розглядаються. І дозвіл на підключення не дають. Так не повинно бути. У нас вимагають документи, що підтверджують землевідведення. Єлектроснабжающая організація, яка повинна стежити за підключенням запитує: «де ваше право на землю»? це нонсенс », – повідомив міському голові Олександр Роганов.

Головний інженер Краматорського РЕМ Степан Івах відповів, що проблема полягає в праві власності і необхідно здійснити процедуру землевідведення ділянок, на яких знаходяться модульні туалети.

«Без права власності на землю ми не можемо укласти договір на поставку електроенергії», – відповів Степан Івах.

Після виділення землі комунальникам, питання підключення та запуску громадських туалетів займе пару днів.

Мер Краматорська повідомив, що в такому випадку рішення про виділення КАТП 052810 повинні прийняти на черговій сесії 24 лютого.

«Чекаємо черговій сесії. Якщо іншого шляху немає, то відводимо землю », – підсумував Олександр Гончаренко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *