У Краматорську один з найнижчих показників вакцинації вчителів на Донеччині: всього 35%

Вакцинацію від COVID-19 пройшли трохи більше 40% працівників сфери освіти в Донецькій області. Про це на брифінгу 18 серпня повідомила директор департаменту освіти Донецької облдержадміністрації Тетяна Сідашева

«За останні два тижні ми значно підтяглися на рівні всієї України і активно вакцинуємо. На сьогодні щеплених педагогічних і технічних працівників, починаючи з дошкільного і закінчуючи вищою освітою, у нас становить 41% », – сказала Тетяна Сідашева.

Вона нагадала, що до початку навчального року в регіоні повинні вакцинувати від коронавирусной інфекції не менше 80% вчителів. Це підвищить шанси навчальних закладів проводити навчання очно, а не в дистанційній формі.

«Активно до цього процесу підключилися і розуміють свою функцію педагоги Бахмутськой, Комарской, Курахівській, Олександрівської громад. В останній, наприклад, вже вакциновано 77% працівників сфери освіти. Не відстають у Очеретинський, Селидівської, Сіверської, Торецька громадах », – зазначила Сідашева.

У той же час негативна ситуація щодо вакцинації вчителів спостерігається в Білозерської, Вугледарський, Добропільської, Дружківської, Званівського, Ілліновской, КАЛЬЧИЦЬКИЙ ТГ. Частка щеплених педагогічних і технічних працівників в них варіюється від 15% до 30%.

У Краматорській громаді тільки 35% вчителів пройшли вакцинацію.

Як повідомлялося раніше, уряд опублікував постанову зі змінами обмежень адаптивного карантину. Робота шкіл в «жовтій», «помаранчевої» і «червоної» зони епідопасності прив’язана до рівня вакцинації персоналу. Відвідування навчальних закладів буде дозволено, якщо не менше 80% працівників пройшли вакцинацію від COVID-19.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *