У Краматорську очікується велике переселення

Виявляється, плани по відкриттю в Краматорську військового ліцею ніхто не відміняв.

На офіційному сайті міськради Краматорська сьогодні з’явився проект рішення, який передбачає повернення до життя давно занедбаного двоповерхової будівлі на вулиці Магнітогорській, 5.

Приміщення на тихій вуличці має складну долю. Якийсь час тут розташовувалася якась “фірма” невідомої сфери діяльності, господарі якої обнесли будівлю розкішним двометровим парканом. Забір був настільки глухий і неприступний, що навіть припинення активної діяльності за ним місцеві жителі помітили далеко не відразу. Просто кілька років тому тут з’явилося напис про продаж будівлі, а потім, поступово, будівля стала втрачати вікна і набувати рис повної недоглянутості. Потім місцевими мешканцями стали бомжі і зграї бездомних собак.

На сьогоднішній день, всередині двоповерхової будівлі панують повна розруха і запустіння.

І ось тепер, у нього з’явився другий шанс на життя.

gbr3
gbr4

Як випливає з проекту рішення, виявляється, двоповерхівки вже є об’єктом комунальної власності, але знаходиться в управлінні обласної ради. Тепер до влади Краматорська звернувся глава Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко з пропозицією безоплатно передати будівлю під розміщення тут структурних підрозділів облдержадміністрації та підприємств, установ, організацій спільної власності, без відчуження його в приватну власність.

Проект рішення передбачає згоду на зроблене Павлом Кириленком пропозицію.

Будинок на Магнітогорській, 5 цікавий завдяки і інших обставин. Справа в тому, що кілька років тому в місті дискутувалося пропозицію, згідно з яким в двухетажку мало переселитися регіональне представництво Державного бюро розслідувань. Яке, як відомо, зараз розміщується в приміщенні колишнього інтернату № 3, біля Вічного вогню. І замість якого в колишньому інтернаті планували організувати військовий ліцей. Який повинен з’явитися в Краматорську згідно з Указом Президента Петра Порошенка від 29 квітня 2019 року. Однак тема створення цієї установи вже досить тривалий час вийшла з тим для обговорення. Чи означає це, що ідея закрита?

Як повідомив нашому виданню міський голова Краматорська Олександр Гончаренко, від створення військового ліцею в Краматорську ніхто не відмовлявся.

  • Зовсім недавно я мав розмову з цього приводу з головою Донецької ОДА Павлом Кириленком, – розповів мер Краматорська. – Як повідомив голова облдержадміністрації, початок робіт по реконструкції приміщень колишнього інтернату під майбутній військовий ліцей намічено на весну 2022 року. Тобто, військовий ліцей в Краматорську через рік-два буде створений.

Що ж стосується приміщень, то, за словами Олександра Гончаренко, ГБР в Краматорську вже набуло для себе іншу будівлю, – це колишній будівельний магазин, розташований в районі Сервісного центру МВС (МРЕВ). Планується, що співробітники ДБР переїдуть туди до кінця нинішнього року. Тому пропозицією ОДА зайняти порожню двоповерхівку на вулиці Магнітогорській, 5 ніщо не заважає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *