У Краматорську обговорюватимуть пропозиції щодо серйозного коригування маршрутів пасажирського транспорту

Маршрути пропонується прибрати або додати нові, а також внести інші зміни.

У п’ятницю, 5 листопада, у будівлі міськради Краматорська пройдуть громадські слухання передбачуваного рішення виконкому під назвою «Маршрутна мережа», згідно з яким серйозні зміни має зазнати рух громадського транспорту у місті.

З повним текстом проекту рішення можна ознайомитись за ПОСИЛАННЯМ.

Побіжне знайомство з проектом документа дозволяє зробити припущення про те, що влада Краматорська в черговий раз, але тепер уже на основі нового матеріально-технічного забезпечення, насамперед ТТУ, хоче і зробити міський громадський транспорт максимально наближеним до реального пасажиропотоку, та знизити витрати місцевого бюджету. на транспортні витрати.

Наскільки запропонована реформа буде ефективною – поки що сказати важко, але ясно одне: у Краматорську, цілком очевидно, назріває серйозний “переділ” цього ринку. І якщо попередні закупівлі тих самих тролейбусів з опцією автономного ходу особливої ​​погоди на цьому ринку не робили, то швидка перспектива прибуття до міста одразу 27 нових автобусів – це вже серйозно. І не виключено, що комусь із колишніх міських лідерів цього бізнесу доведеться якщо не піти зовсім, то серйозно потіснитися.

Загалом громадські слухання обіцяють бути цікавими.

Захід відбудеться 5 листопада о 15.00 у приміщенні виконкому міськради Краматорська (4-й поверх, велика зала засідань).