У Краматорську мешканці протестують проти підвищення вартості проїзду в транспорті

8 червня в Краматорську почали діяти нові тарифи на проїзд в громадському транспорті. Квиток в тролейбусах тепер коштує 8 гривень, в автобусах і маршрутках – 10 гривень.

Жителі Краматорська обурюються в соцмережах і цінами, і станом транспорту, публікують фото іржавих маршруток, і навіть хтось відчув що йде в городе дождь всередині салону – протікав дах.

Люди збирають підписи під петицією про скасування підвищення вартості проїзду. Петиція була розміщена 3 червня, і всього за п’ять днів зібрала 500 голосів, в той час як потрібно 250.

Питання технічного стану транспорту піднімали сьогодні і на засіданні міськвиконкому, передає «Гуртожиток». За словами заступника міського голови Андрія Бессона, один з приватних автоперевізників визнав, що з 50 наявних на підприємстві одиниць автобусного транспорту 18 вже потребують повного списання. На підприємстві сподіваються придбати новий транспорт після підвищення тарифів. У свою чергу, міська влада заявила про плани придбати в рахунок кредитів і за допомогою міжнародних фондів 20 нових автобусів і 25 тролейбусів.

Жителі Краматорська буквально киплять гнівом в соцмережах і називають двох перевізників, яким дозволили підвищити тарифи, монополістами. За їх словами, водії теж не в захваті від підвищення, тому що їм підняли план, а люди через подорожчання стали їздити менше.

«Підвищили відразу в два рази, нічого не запропонувавши городянам … Грабіж 100%. Городянам теж гроші потрібні, не тільки монополістам. Ось що натомість? … Їхала сьогодні в 21-м, самі водії не раді, людей майже немає, план збільшили. Самі приводили Дружковку в приклад, що там по 4 гривні. І були б раді, щоб проїзд зробили по 5 гривень. Щоб їздили не порожніми », – пишуть краматорчани.

Люди порівнюють ціни на проїзд з сусідніми містами, іншими регіонами і столицею. «У всіх містах України – 5-6 грн, Маріуполь – 6 грн, Одеса – 6 грн, Бахмут – 8 грн, Краматорськ – 10 грн … Слов’янськ в тролейбусі – 4 грн, у нас – 8 грн … Київ – 8 грн, заміський транспорт – 10-12 грн », – перераховують городяни.

Обурюються і тим, що можливість пільгового проїзду для пенсіонерів та інших категорій обмежена. «Жадібність двох монополістів зашкалює. Це якийсь міський ганьба … Такого жахливого транспорту немає ніде », – обурюються мешканці Краматорська.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *