У Краматорську мешканці пропонують залучити художників для фарбування міських електропідстанцій

Жителі Краматорська просять привести в порядок електропідстанції на території міста.

На Єдиному сайті місцевих петиція з’явилося звернення до міської влади, в якому пропонується вирішити проблему недоглянутості трансформаторних підстанцій. Підтримати петицію можна за посиланням.

Автор петиції Андрій Попов зазначає, що новий вид трансформаторних підстанцій змінить візуальний вигляд міста.

«Переважна більшість розподільних електропідстанцій в Краматорську виглядає просто жахливо. Особливо впадає в очі їх недоглянутий вигляд в межах міських локацій, на території яких вже успішно були проведені роботи з модернізації.

Обшарпані жовті підстанції істотно псують візуальну картинку і нагнітають тугу, роками залишаючись непоміченими міською владою через те, що відносяться до власності ДТЕК. Але краса нашого міста в наших руках, тому є пропозиція таки звернути на них увагу і привести в належний вигляд », – зазначає автор петиції.

Виходом із ситуації може бути залучення художників, які перетворять електропідстанції в арт-об’єкти. У багатьох містах такого роду об’єкти вже існують. Також є варіант фарбування станцій комунальними службами міста.

«Для вирішення цього завдання пропонуємо залучити волонтерів-художників, які завдадуть малюнки, тим самим істотно освіживши вид підстанцій. Або ж піти по шляху найменшого опору: виділити кошти з міського бюджету на закупівлю фарби, організувати і проконтролювати фарбування підстанцій комунальними службами міста », – пише Андрій Попов.

Нагадаємо, що жителі Краматорська в петиції вимагають почати висадку в місті нових дерев.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *