У Краматорську машина швидкої допомоги їхала до хворого п’ять годин

Аналітики і вчені прогнозують, що незабаром настане пік захворюваності на коронавірус, і нова хвиля буде чи не гірше, ніж попередня. І в цій ситуації досить дивно виглядає «краматорський норматив» надання швидкої медичної допомоги, про який сьогодні говорили на апаратній нараді у виконкомі міськради Краматорська.

За словами мера Олександра Гончаренко, городяни завалили виконком скаргами на очікування «швидкої», яке часто розтягується на години:

  • Жінка викликала чоловікові “швидку” в 8.00, а бригада приїхала о 13.00. Тобто, їхали 5 годин! І таких випадків із запізненнями за тиждень було п’ять!

Міський голова доручив Андрію Петриченко розібратися з ситуацією.

Але результати перевірки можна передбачити заздалегідь. З початку поточного року бригади «швидкої» їздять до пацієнтів за новими правилами. Залежно від стану пацієнта, звернення діляться на чотири категорії: критичні, екстрені, неекстренние і непрофільні. І ці категорії визначає диспетчер по телефону! І від обраного ним пріоритету та залежить час прибуття медиків.

One thought on “У Краматорську машина швидкої допомоги їхала до хворого п’ять годин

  1. Подяка від Центра первинної медико-санітарної допомоги № 1 м.Краматорська спонсорам, благодійним організаціям, приватним підприємцям та небайдужим мешканцям міста Краматорськ за надану допомогу! Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1 Краматорська висловлює щиру подяку Благодійному фонду «Наш Краматорск», депутату Максиму Єфімову, краматорській фабриці «Швачка», приватним підприємцям міста та активістам.

Comments are closed.