У Краматорську готуються до початку реконструкції дитсадка в районі Іванівки

На будівельному майданчику майбутнього дитсадка побував міський голова Олександр Гончаренко з заступниками.

Мер Краматорська Олександр Гончаренко, а також його заступники Андрій Безсонний і Сергій Смирнов зустрілися з представниками генерального підрядника і субпідрядниками на території Іванівки. Зараз двоповерхову будівлю, де буде дитсадок готують до реконструкції, забирається будівельне сміття. Раніше в ньому знаходилося було боксове відділення лікарні.

З представниками підрядних організацій обговорили питання щодо проекту майбутнього дитсадка і терміни виконання робіт. Ремонтні роботи розпочнуться після отримання всіх необхідних дозволів.

Будівельники готові реконструювати будівлю без затримок, а головне питання полягає в своєчасному фінансуванні робіт, які проводяться за рахунок коштів Європейського інвестиційного банку та міського бюджету.

«Надважливо зараз розуміті, чи усі Готові Вчасно закривати Різні етапи робіт, ми Плануємо вкластись у Стислі Терміни. Підряднікі підтверділі Готовність працювати «в темпі», єдина можлива перепони – це фінансування. Если воно НЕ відбуватіметься Вчасно, це відповідно впліватіме и на Терміни робіт », – прокоментував ситуацію Олександр Гончаренко.

Тендер по реконструкції приміщення закінчився в грудні 2020 року, перемогла будівельна компанія «Стройуком». Бюджет проекту складає майже 37 млн. Грн., З них 9,7 млн. Грн. – кошти міського бюджету, а 27 млн. Грн. надасть Європейський Інвестиційний Банк.

У процесі реконструкції від психлікарні дитсадок відокремить під’їзна дорога, а навколо оновлять паркан. Всередині будівлі змонтують тепла підлога, зону для ігор, а на подвір’ї дитсадка встановлять плитку і штучний газон, щоб діти грали там цілий рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *