У Краматорську Донецький національний медичний університет відкрив двері для абітурієнтів

Майбутнім студентам університету та їх батькам провели екскурсію і показали перелік спеціалізацій.

У ДонНМУ 13 лютого відбувся день відкритих дверей. Колектив університету презентував абітурієнтам і батькам, які зібралися в аудиторії, матеріально-технічну базу і розповів про особливості вступної компанії.

«Наша мета – познайомитися абітурієнтів з порядком вступления до навчального закладу, розповісті, на якіх факультетах можна навчатися, Які спеціальності смороду здобути по закінченню нашого університету.

Дуже багато майбутніх студентів приходять та кажуть, что хотят буті хірургамі. А ми Їм говоримо, что для цього треба вступитися на медичний факультет, Закінчити его, потім пройти інтернатуру. А лишь Згідно статі хірургом або терапевтом чи кардіологом, гастроентеролог и так далі. Ми проводимо профорієнтаційну роботу и пояснюємо Механізм одержаний тієї чи Іншої спеціальності », – розповів« Східного проекту »доктор медичних наук, професор кафедри патологічної анатомії, судової медицини та гістології, проректор з педагогічної та наукової роботи ДонНМУ Олександр Герасименко.

У медуніверситеті, який переїхав на північ Донецької області після початку окупації регіону, на даний момент є вся необхідна матеріальна база: університетські клініки, лабораторії, гуртожитки і так далі.

Абітурієнтам в ходже зустрічі розповіли і про захоплюючу творчої студентського життя, яка чекає їх після вступу в медуніверситет.

Після того як абітурієнти отримали відповіді на свої запитання, на них чекала екскурсія. Гостям показали анатомічний клас і симуляції зал, продемонстрували на манекенах як працює серце і дихання людини. На прикладі муляжів співробітники університету показали будову тканин людини. Після теоретичної інформації ці екскурсії на практиці показали вступає наскільки різноманітною і захоплюючої є життя університету.

«Хочу пов’язати своє життя з медициною. Це буде голосно сказано, але я відчуваю в цьому якусь свою місію. Мені подобається допомогати людям. Я хочу вибрати щось пов’язане або з психотерапією, або з хірургією. Буду визначатися », – повідомила журналістам Анастасія.

Майбутніх студентів цікавлять найрізноманітніші спеціалізації, але важливим є бажання допомагати іншим людям.

«При виборі професії хочеться розглянути різні варіанти. Мені радили прийти сюди і подивитися, які тут умови. Мене цікавить педіатрія, хочеться працювати з дітьми. Їм потрібна велика підтримка, більш ніжне звернення, ніж з дорослими людьми », – говорить Поліна, яка відвідала екскурсію для абітурієнтів.

Для батьків якісний рівень освіти і розташування закладу вищої освіти відіграють також ключову роль.

«Ми плануємо вступати в Донецький національний медуніверситет з перспективами отримати хорошу спеціальність, влаштуватися в житті. Вибір продиктований також розташуванням університету », – каже Андрій, батько випускника.

«Це безпосередньо вибір моєї дочки. У неї є таке прагнення, вона бачить в майбутньому себе лікарем. Тому ми вибрали цей університет. Не в останню чергу через достатнього рівня професіоналізму викладачів. І територіально він для нас дуже вигідно знаходиться, ми зараз проживаємо в Краматорську », – говорить Юлія, мати абітурієнтки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *