У Краматорську депутати розглянуть питання про знесення недобудови в районі Чечні

Відповідний проект рішення опублікований на офіційному сайті міськради Краматорська.

На розгляд депутатів міськради Краматорська винесуть проект рішення про ліквідацію недобудови в районі Чечні. У разі підтримання проекту рішення депутатами, управління капітального будівництва та перспективного розвитку доручено скласти договір з підрядною організацією на демонтаж недобудованого будинку, який зараз перебуває в комунальній власності.

Демонтажу підлягає двухпод’ездний житловий будинок по вул. Софіївській (колиш. Ульяновська), мікрорайон №139, будинок №2-Б.

Як повідомляв раніше «Східний проект», міський голова Краматорська Олександр Гончаренко розпорядився створити комісію для ліквідації недобудови в мікрорайоні №139. Комісію очолив заступник міського голови Сергій Смирнов.

Історія недобудови

Семиповерховий недобуд на території мікрорайону №139 (в народі званого Чечня) почали будувати в 1993 році. Планувалося багатоповерховий будинок (спочатку планували побудувати дев’ять поверхів) за кошти членів кооперативу «Космос-29». Але майже чверть століття тому будівельні роботи зупинилися через брак коштів. Будівництво було заморожено, залізо-бетонна конструкція почала руйнуватися.

Сьогодні недобуд несе реальну небезпеку для підростаючого покоління міста. Неодноразово звідти вивозили купи використаних шприців з голками. Траплялися й нещасні випадки. Останній – в кінці 2020 року, коли в результаті падіння з недобудови загинув 13-річний юнак.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *