У Краматорську чоловіка, який вирішив піти з життя, врятували в останню мить

Співробітники сектору протидії домашньому насильству Краматорського районного управління поліції отримали незвичний виклик. Стурбована жінка розповіла, що щойно отримала відеозвернення свого чоловіка, де він висловлює намір покінчити життя самогубством у своєму будинку.

Поліцейські негайно виїхали за вказаною адресою. Як виявилося, 30-річний чоловік замкнувся в будинку, а у двір спустив свого бійцівського собаку, щоб ніхто не зміг потрапити всередину. Допоміг поліцейським друг родини, якого собака знала та не чіпала. Чоловік прив’язав її та разом з поліцейськими увійшов до будинку.

«В усіх кімнатах був нестерпний запах побутового газу. Чоловік лежав у ліжку майже в непритомному стані. Ми одразу перекрили всі газові конфорки плити, відчинили вікна та двері, щоб уникнути вибуху. Потерпілого хлопці винесли надвір, щоб він отримав доступ до свіжого повітря і, звісно, викликали швидку. Дуже важливо в таких випадках діяти не гаючи ні хвилини та обов’язково враховуючи емоційний стан потерпілого», – розповіла старший інспектор сектору протидії домашньому насильству відділу превенції Краматорського РУП ГУНП в Донецькій області Юлія Дяченко.

Поліцейські дякують краматорчанину за допомогу щодо порятунку життя людини.

За матеріалами ВК ГУНП у Донецькій області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *